Ons team

Management

IMG_0063

Marc Ballekens

Directeur Strategie & Marketing

Directeur Strategie & Marketing
Marc Ballekens
Tel : +32(0)55/39.02.21
GSM : +32(0)475/75.88.13
marc.ballekens@limagrain.be

IMG_0068

Paul Tanghe

Directeur Productie & Processing

Directeur Productie & Processing
Paul Tanghe
Tel : +32 (0) 55/39.02.21
GSM : +32(0) 483/65.63.40
paul.tanghe@limagrain.be

rene

René Van Den Bosch

Commercieel Directeur

Commercieel Directeur
René Van Den Bosch
Tel : +31(0)11/355 71 84
GSM : +31(0) 622/40 40 78
rene-van-den.bosch@limagrain.nl

hb

Huub Beelen

Algemeen Directeur

Algemeen Directeur
Huub Beelen
Tel : +31(0)11/355 71 59
GSM : +31(0)651/24 87 83
huub.beelen@limagrain.nl

jp

Jan-Pieter Moerdijk

Financieel en ICT Directeur

Financieel en ICT Directeur
Jan-Pieter Moerdijk
Tel : +31(0)11/355 71 60
GSM : +31(0)651/38 79 19
jan-pieter.moerdijk@limagrain.nl

team

Caroline Van Zoest

Directeur Personeel & Organisatie

Directeur Personeel & Organisatie
Caroline Van Zoest
Tel : +31(0)11/355 71 72
GSM : +31(0)683/25 62 67
caroline-van.zoest@limagrain.nl

Technical Team

IMG_0060

Wannes Dermaut

Technical & Marketing Manager Akkerbouwgewassen / Sales Manager Suikerbieten

Technical & Marketing Manager Akkerbouwgewassen
Sales Manager Suikerbieten

Wannes Dermaut
GSM: +32(0)490/56.39.00
wannes.dermaut@limagrain.be

IMG_0065

Thomas Truyen

Technical & Marketing Manager Voedergewassen

Technical & Marketing Manager Voedergewassen
Thomas Truyen
GSM : +32(0)491/37.40.10
thomas.truyen@limagrain.be

IMG_0062

Walter Vervoort

Product Manager Maïs, Voedergrassen, Voederbieten & Groenbedekkers

Product Manager Maïs, Voedergrassen, Voederbieten & Groenbedekkers
Walter Vervoort
GSM : +32(0)496/59 80 88
walter.vervoort@limagrain.be

IMG_0058

Nele Bonte

Technical Advisor Voedergewassen - Regio Oost- en West-Vlaanderen

Technical Advisor Voedergewassen - Regio Oost- en West-Vlaanderen
Nele Bonte
GSM : +32(0)486/66 34 79
nele.bonte@limagrain.be

IMG_0064

Paul Ceyssens

Technical Advisor Voedergewassen - Regio Antwerpen/Brabant/Limburg

Technical Advisor Voedergewassen - Regio Antwerpen/Brabant/Limburg
Paul Ceyssens
GSM : +32(0)476/43 78 48
paul.ceyssens@limagrain.be

Sales team

IMG_0059

Ignace Ghekiere

Sales Manager Oost- en West-Vlaanderen

Product Manager Granen
Sales Manager Oost- en West-Vlaanderen

Ignace Ghekiere
GSM : +32(0)475/97.08.99
ignace.ghekiere@limagrain.be

IMG_0061

Johan Jacobs

Sales Manager Brabant, Limburg en Antwerpen

Sales Manager Brabant, Limburg en Antwerpen
Johan Jacobs
GSM : +32(0)496/59 80 84
johan.jacobs@limagrain.be

bruno

Bruno Jennart

Sales Manager Wallonië, ten noorden van Samber en Maas

Sales Manager Wallonië, ten noorden van Samber en Maas
Bruno Jennart
GSM : +32(0)496/59 80 82
bruno.jennart@limagrain.be

alain

Alain Thomas

Sales Manager Wallonië, ten zuiden van Samber en Maas Product Manager Koolzaad

Sales Manager Wallonië, ten zuiden van Samber en Maas
Product Manager Koolzaad

Alain Thomas
GSM : +32(0)496/59 80 86
alain.thomas@limagrain.be